Počúvame

vaše želania a ciele. Máme záujem o váš príbeh a myšlienku, ktorú chcete komunikovať. Chceme najlepšie prezentovať váš produkt / službu cieľovému publiku.

Ceníme

si váš čas. Zabezpečíme, celú online propagáciu, aby ste sa mohli sústrediť na svoju firmu. Veľký dôraz kladieme na komunikáciu, takže budeme vždy v kontakte.

Využívame

najnovšie a najefektívnejšie metódy online propagácie. Zabezpečujeme udržateľne vysokú organickú (prirodzenú) návštevnosť cez stabilné pozície vo vyhľadávačoch.

Pozrite si náš tím

Náš tím sa skladá z nadšencov technológií, online marketingu a čokolády.
Andrej Laciak

Andrej Laciak

SEO ANALYTIK

5+ rokov skúseností so SEO optimalizáciou a online marketingom.

Sebastian Danáč

Sebastián Danáč

GRAFIK

Grafik, ktorému záleží, aby ste sa s kreatívou stotožnili vy aj váš klient.

Juraj Ondruš

Juraj Ondruš

VIDEO

Postrihá všetko, čo sa dá. Následne z toho vyčaruje zaujímavé a kreatívne videá.

Maroš Dojčák

Maroš Dojčák

OBSAHOVÝ MANAŽÉR

Tvorba stránok, návrhy na optimalizáciu UX, textovanie webu od prvého písmena, newsletter, mikrostránky, PR články a texty.

Klienti, ktorí veria našej práci

Reality Inak

Na začiatku spolupráce sme nevedeli aká dôležitá táto spolupráca pre nás bude. Dnes sme veľmi vďačný za odbornú pomoc a férový prístup, ktorý nám pomohol pri budovaní stránky.

smokeshop logo

SmokeShop

V podnikaní s fajčiarskym sortimentom sme ako predajca diskriminovaný. Je nám odopretá akákoľvek reklama na sociálnych mediách alebo v googl. Preto musíme vynakladať nemalé úsilie na SEO v tom nám pomáha pán Laciak ktorý pre nás analyzuje klúčové slová a výsledky rôznych kapaní. So spoluprácou sme spokojný.

zľavnene letenky

Zľavnené letenky

„What is the point of being alive if you don’t at least try to Pán Laciak je naozaj odborník v SEO. Pomohol nám hneď na začiatku optimalizovať web pre vyhľadávače. Taktiež sme spokojný aj so službou LINKBUILDING a jeho profesionálnym prístupom.

  • Bannerová reklama
    Bannerová reklama je v súčasnosti veľmi diskutovanou témou v sfére marketingu. Ešte stále má množstvo priaznivcov ale stretneme sa už aj s negatívnymi názormi na takýto typ internetovej reklamy. Je síce pravda, že v rámci internetu existuje množstvo marketingových stratégií, ale pozrime sa bližšie na výkonnosť, efektivitu a funkčnosť bannerovej […]
  • Free fotobanka – obrázky na stiahnutie
    Free fotobanka je termín, ktorý vám určite nie je cudzí pokiaľ tvoríte nejakú kreatívnu činnosť na internete. Používanie obrázkov na internete totiž už v súčasnosti má určité pravidlá a nemôžete používať akýkoľvek obrázok, ktorý sa vám zapáči. Predovšetkým sú všetky kvalitnejšie obrázky zaťažené autorskými právami, ktoré vo vašom biznise môžu […]
  • 7 overených rád ako písať články, ktoré budú ľudia čítať
    Články sú dnes pre ľudí veľmi dôležitou súčasťou internetového vyhľadávania. Informácie z článkov môžu byť použité na rozličné spektrum činností. Odborné články poslúžia ako kvalitný základ pracovných, či štúdijných projektov. Naopak články, ktoré sú zábavné alebo kreatívne môžu byť výborným zdrojom inšpirácie, motivácie a pobavenia. Písanie článkov môže byť práve […]

Nájdete nás na

Zuzany Chalupovej 10, 851 07 Bratislava

Kontaktujte nás

Andrej Laciak
0908 584 384
andrejlaciak@gmail.com